محل تبلیغات شما

کاش یک کتاب نوشته میشد به اسم :

نحوه تعامل با مغز فندوقی ها

و من میتونستم یاد بگیرم که چطور میشه با مغز فندوقی ها ارتباط برقرار کرد و از دنیای اون ها پل زد به دنیای خودت و حداقل تو تعامل روزانه بتونی باهاشون راحتر کنار بیای

مغز فندوقی ها کی هستن ؟

مغز فندوقی ها عبارت است افرادی که وسعت فکر و اندیشه های آن ها به اندازه مغز کوچیک فندوق است

کسانی که به سختی میتوانند اندیشه خویش را گسترش بدهند

سختی هایی که این  افراد با این مدل تفکر و بودن در مغز فندوق با آن ها دست و پنجه نرم میکنند

بودن و ماندن در ترس های کوچیک

توجه به جزییات و کنار گذاشتن اصول اصلی و کلی . نگاه کردن به یک دونه موی ابرویی که افتاده بدون در نظر گرفتن خود ابرو و خود صورت و اصلا خود اون شخص و تمام وجودش

حسادت های بیش از اندازه

ذهنیت آشفته

ترس های بچگانه

و

حس میکنم به مرحله ایی رسیدم که دلم میخاد مدل جریان فکری آدم ها رو بشناسم خدا میدونه چقد عاشقم که دلم میخاد بشناسم خدایا راهی جلو پام بزار تا بشناسم و گستره ی این وجود رو گسترش بدم

مثلا هستند کسانی که بزرگ فکر میکنند حتی کارهای بزرگ میکنند و و عملشان متناسب با ذهنشون هست

اما عامل مهم فاسد شدن تمام اون بزرگی ها مثلا بخش خرافات و باورهای نادرست و  کم اندیشی در یک بخش از مغز هست

دوستان عزیزم

اگر کتاب جامع یا چیزی در این زمینه میشناسید که میتونه به شناخت بیشتر جریان فکری آدم ها کمک کنه بسسیار ممنونتون میشم که معرفی کنید

و اگه نیست که خودم تجربه کنم تحقیق کنم و  شروع کنم به نوشتن

مثل زمانی که حسابی تشنه م و لازم هست که آب بخورم

لازم هست اینو الان یاد بگیرم و ومش رو حس میکنم

پ.ن : این وقتا رو دوست دارم .

همیشه  خدا تو موسم جدید زندگیم قبلش منو به بلوغ و پیشنیازی میرسونه که قبل از اون یادگرفتن و آموزش اصلیه لازمه

حتی شناخت جریان فکری خودم و عامل اصلی که باعث فاسد شدن بخش بزرگی از انرژی هام میشه

من حتی لازم دارم بدونم تو چطور فکر میکنی خدای من . چطور می اندیشی در مورد آدم ها و قضاوتت چه شکلیه

نگاه هات . دوست داشتن هات

پس کمکم کن .

هرکی میخوای باش ... با یک دختر دیوانه هرگز نجنگید

واقعیت های مَلس اینروزای من ...

یک نابینای واقعی باش

ها ,مغز ,اون ,های ,فندوقی ,رو ,آدم ها ,فندوقی ها ,جریان فکری ,مغز فندوقی ,اندیشی در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تدریس مجازی ویژه ایام قرنطینه ماشین