محل تبلیغات شما

در موردت چی فکری میکنم ؟!!!.

تنها کسی که واقعا دارم . حس خوب تکیه به نیروی ناشناخته که نمیدونی از کجا جاری میشه به کجا میرسه و گستره اش رو هر چقدر تصور کنی کمه . حس تکیه کردن به تو . تنها گوشی که هر وقت مزاحمت میشم ملال نمیکنه از حرفام

در موردت فکر میکنم ، تنها مشکلت به ما آدم ها

چسبیدن به بدبختی و محروم کردن خودمون از خوشبختیه که برامون تدارک دیده شده بالا سرمون

اونقدری هست که غلفت ازش رو تکبر میدونی . اونقدر که غلفت ازش رو رفته رفته کُفر میدونی و  مگه غیر از اینه 

و اونقدر این خوشبختی مث گردش هر لحظه سیارات و ستاره ها در حال گردشه که اگه بهش نرسی و ازش کام نگیری خودتی که محروم شدی

در مورد فکر میکنم که عاشقمی دوستم داری لحظه به لحظه ازم محافظت میکنی به این اعتماد دارم

یعنی مثلا توقع نداشتم تصادف کنم . بعد در به در دنبال این بودم خب چرا تصادف کردم

نکنه مراقبم نیستی . در حالی که منو از مرگ سالم سالم بیرون اوردی

ولی اینقدر من توقعم بالاهه تو دنیای درونم با تو

در موردت فکر میکنم که یه طوری منو دوست داری که از شر بدترین شرایط و آدم هایی که ممکنه بهشون گرفتار بشم هم نجات میدی و دست همه رو میبندی

گاهی حتی به وضوح حس میکنم اونقدر واضح میشی که خودت روبرو میشی با اونا و اینو نشون میدی که پشت سرش من ایستادم خط قرمزتو رعایت کن

خدایا

من کودکیم که هرگز به این دنیا پا نذاشتم بدنیا نیومدم

هنوز در تو باقیم و هوای تو رو استشمام میکنم

روحم هنوز با تو به همان زبان قدیمی صحبت میکند و تو هنوز با من همان زبان صحبت میکنی

و تو اینو میدونی و در آغوشت مرا حمل میکنی

این فکریه که در موردت دارم

نماز ظهر و شب و صبح را که میگی رو هیچی جز کام گرفتن از تو از عظمتی که در اون لحظه جاریه نمیدونم

تو بی اندازه زیبایی

تو بی اندازه حقایق زیبایی داری که نمیدونم چقدر عمر میکنم تا تمامشان را با تمام وجود در وجودم ببلعم

نمیدانم گستره این عمر و هستی و زمان چطور میگذرد و به چه شکل ادامه پیدا میکند تا من شیرینی این حقایق را به کام این جان بچشانم

تو از اون مدل عاشقایی هستی که هر روز یک چیز تازه داری از عشقت برای گفتن

در موردت این فکر رو میکنم

که تو پایین میای

هیچکس نمیتونه سو استفاده کنه و مکر و حیله به کار ببره با هیچ چیزی اما تو هر موقع بخوای پایین میای برای عزیزی که دوستش داری

تا حدی که گره های وجودم بازه این فکرا رو در موردت دارم و نمیدونم اگر گره های بیشتریی باز بشه در وجودم ذهنم در این هستی جای میگیره یا نه

اما تو خوب دونستی ها رو در موردم میدونی

مث پرنده اییم که وقتی بالامو تو آسمون باز میکنم ناچارم دوستت داشته باشم چون تو آسمونی بیخیال انکه نیاز دارم ، معنی نمیددهم بی تو

ساده اس

منو با تمام سختی های این دنیا برای تجربه کردن و لمس تو در وجودم آفریدی

حس میکنم روزی روی این دوتا کف دستی که به سمت تو درازه و تو گاهی وقتا به دستام لبخند هدیه میدی

روی هر یک از کف  دست ها روزی تو دو کلید میزاری و میگی بیا این کلیدا

برو که برکتت دادم

من در موردت چی فکر میکنم

فکر میکنم مهر و محبتت همیشه بر من تمام میکنی

و برام بهترین ها رو تدارک میبینی

یه چیز دارم که بهت بگم خدا

اتفاق امروز روز که گرچه سکوتم رو تومیدونی و تو از گردش ایام و روزگار باخبری اما میبخشم چون تو بخشنده ایی و بزرگی

تو بخشنده ایی و بخشندگی من هم از توست

هیچ دلیل دیگه ایی جز تو ندارم

سبحانک

اشهد لا اله الا تو .

هرکی میخوای باش ... با یک دختر دیوانه هرگز نجنگید

واقعیت های مَلس اینروزای من ...

یک نابینای واقعی باش

تو ,رو ,میکنم ,موردت ,فکر ,داری ,در موردت ,فکر میکنم ,در وجودم ,و تو ,موردت چی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها